Geoblog.pl    rickarambo    Podróże    LIMA'nowska, czyli podroz do Perú    Salsa

Salsa

Peru
Peru, Lima

Uwielbiam tutaj to, za jak wsiadam do taksówki w środku nocy to taksówkarz choć nudziarz i gbur to ma puszczona całkiem głośno salse w taksowkowym radyjku.
A byłam w tej taksowce bo wracalam z imprezy, wielkiego party w ogrodku z dj, projekcjami, iluminacjami, ogniskami, piwem cuscena którego zabrakło o 2 w nocy. Świetna przestrzeń, dużo ludzi, muzyka pomieszana z wyraźnymi rytmami merengi i salsy. Żyć nie umierać!
Wcześniej umowilismy się ze znajomym Alberta na kawę, szwedalismy się po Miraflores. Zrobiliśmy wielki spacer nad oceanem, w parku zakochanych z gigantyczna rzeźba pary po środku! Wzmocnilismy się kurczakiem pieczonym, najlepszym, bo wiecie, ze to peruwianczyk wynalazl maszynę do robienia kurczaków z różna! Dlatego jak to określił Fernando w Peru maja bardzo wysokie standardy dotyczące kurczaków. Może i prawda, był pyszny!
W ciagu dnia pojechaliśmy na targ owoców, znalazłam korniszony ale były tak slone, ze drapaly mnie w gardło! Oczywiście celem wyprawy nie były ogórki ale egzotyczne owoce! Zjadłem malutkie banany, lukume, ale nie było obiecanych 3 tys odmian ziemniaków!! misja nie jest skończona!

C.D.N. W poszukiwaniu patatow!

ew
ew - 2011-08-07 15:55
No to zdrowa juz jesteś?! A co ze świnką? zjesz jeszcze czy juz nie da rady?:/

rickarambo
rickarambo - 2011-08-07 18:48
tak, ja jestem wzglednie zdrowa, choc ta choroba ma jakies dziwne ataki i powroty! Swinki jeszcze nie jadlam, ale jest w planach! Obiecuje wszystkim, ze nie wroce do Europy bez smaku swinki w ustach. To stalo sie jakims fetyszem!! Obiecuje, zrobie to!!! :)

zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 62 wpisy62 43 komentarze43 436 zdjęć436 0 plików multimedialnych0

11.09.2011 - 16.11.2011